Garść przydatnych informacji

 Zawody w Wołominie już za niespełna miesiąc - mamy więc dla potencjanych uczestników kilka informacji, które mogą się przydać w planowaniu wyprawy po medale MP w RJnO. Komunikatów jest kilka, ale paluszków powinno wystarczyć, żeby je sobie porachować po kolei. Zatem:

1. Następuje zmiana w stosunku do pierwotnego planu, podanego w biuletynie "0"; biegi sztafetowy i średniodystansowy zostaną rozegrane w sobotę, zaś długi dystans - w niedzielę.

2. Znany jest już adres bazy zawodów, gdzie będzie można (w warunkach klasycznych, czyli gleba+karimata+śpiwór) się przespać - to I LO w Wołominie. Wskazówki, dotyczące dojazdu oraz opłat, w zakładce "informacje".

3. Można będzie - podobnie, jak w roku ubiegłym - zamówić na sobotę oraz na niedzielę ciepły posiłek (obiad). Tu również odsyłamy do "informacji"; przypominamy też, że jeśli ktoś chce zamówić jedno (nocleg) czy drugie (obiad), proszony jest o zaznaczenie takiej opcji w zgłoszeniu.

4. No i są już gotowe nowe mapy na te zawody; ale tego akurat nie będziemy na razie pokazywać. 

 Niebawem ukaże się kolejny biuletyn, w którym wszystkie zmiany oraz aktualizacje zostaną względnione. Pozostaje więc przypomnieć się z jeszcze jedną, ważną, sprawą: zapraszamy do zgłaszania się na te zawody! Tyle na dzisiaj, miłego dnia.