Ostatnie ostrzeżenie

  Przemówiły w sprawie MP w RJnO najwyższe czynniki w osobie Sędziego Głównego zawodów, czyli Janka Cegiełki. Chodzi, jak zwykle, o zgłoszenia i rejestracje. Otóż - na dzisiaj niemal wszyscy zgłoszeni zawodnicy legitymują się aktualnymi licencjami PZOS, dzięki czemu będą mogli wziąć udział w rywalizacji. Ale - tylko niemal, więc jest grupa, która tych licencji nie posiada. W załączonym poniżej pliku osoby te zaznaczone są kolorem żółtym.

  Oczywiście, startujący na trasie Open mogą podchodzić do tematu spokojnie - im żadna licencja do szczęścia, czyli startu w zawodach, potrzebna nie jest. Pozostałych informujemy, że deklaracje w/s zgłoszenia i wykupienia licencji w PZOS przyjmowane są tylko do jutra (czwartek) do godziny 18.00. Potem listy zamykamy a kolejni spóźnialscy będą mogli ścigać się - w Open.

 Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o sztafety; tu również deklaracje last minute przyjmowane są do czwartku do 18.00

 Z czego wynika ta niesłychana surowość Sędziego? Po pierwsze - przepisy, po drugie - konieczność rozlosowania minut startowych i podzielenia zawodników/sztafet na trasach. I jeszcze kilka pomniejszych powodów logistycznych, ale dwa powyższe wystarczą za całość.

  Zatem - kto ma jeszcze coś do załatwienia w sprawie startu, poproszę się sprężać. I do zobaczenia w weekend!