Podsumowania, jeszcze więcej map i w ho, ho, fotografii

  Zakładając, że poniedziałek jest przedłużeniem weekendu, kończymy niniejszym Mazovia Cup 2018. I przy tej okazji mamy kilka informacji, komunikatów i podziękowań... Zaczniemy od tych ostatnich; zawody zorganizowane zostały wiecie przez kogo - bo poza autorem mapy na long wszystkich było widać - ale nie było na miejscu tych, którzy tej imprezie wybitnie pomogli. A są to: 

  • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
  • Urząd Miasta Wołomin i  Prezydent, Pani Elżbieta Radwan  - którzy wsparli nas finansowo
  • PZOS, czy raczej miłościwie władający Pan Prezes. On to z rezerwy taktycznej udostępnił na zawody ten napój, który proponowaliśmy na mecie dorosłym
  • no i Darek Nadera, czyli szef firmy CX 80, który już drugi rok z rzędu - zupełnie bezinteresownie - wspiera nas fantami dla czempionów. Dzięki czemu pula nagród na Mazovii przekroczyła wysokość postulowanej płacy minimalnej.

 Ponadto pomagali nam: Rekwar (graficznie) oraz I LO w Wołominie i PWiK tamże - logistycznie. A skoro te przyjemne obowiązki mamy już za sobą, można przejść do ogłoszeń, dotyczących tego, co sobie można obejrzeć. Zatem:

- w "mapach" pojawił się komplet map z drugiego dnia. Z tym, że niepełny. Tę pozorną sprzeczność tłumaczę bezzwłocznie; są mapy z trasami wszystkich kategorii, ale nie wszystkie warianty. Byłoby tego kilkadziesiąt sztuk, co jest raczej średnio czytelne; w załącznikach są warianty podstawowe. Poszczególne trasy różniły się kolejnością pokonywania pewnych odcinków, ale dystans i poszczególne przeloty pozostawały bez zmian. Mam taką nadzieję, przynajmniej.

- jest mała "galeria", której można sobie obejrzeć zdjęcia Glichy sprzed i po longu. W wersji pełnej mogliście już się z nią zapoznać na fb.

- a skoro już o fotografiach... Piotrek Siliniewicz umieścił na fb potężną galerię z pierwszego dnia. Masa zdjęć, kolorowe wszystkie.

- ale to nie koniec, bo jest jeszcze galeria Magdy Gruziel! To, dla odmiany, drugi dzień zawodów. 

 Nie mam pojęcia, kiedy Wy to wszystko obejrzycie. Ale - powodzenia. A my - polecamy się na przyszłość.